Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Komitet burmistrza Nałęczowa musi przeprosić za nieprawdę

Utworzony przez no pasaran, 27 listopada 2014 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Witam ,  Cytuję wywiad z Burmistrzem  Cwiekiem z 14.05.2014  : W czym jeszcze tkwi siła Nałęczowa? Po pierwsze Nałęczów to marka. To po Ciechocinku i Krynicy Górskiej najbardziej rozpoznawalne uzdrowisko w Polsce, a inwestycje w markowym miejscu mają większe gwarancje powodzenia. Ponadto mamy relatywnie niskie ceny gruntu. W Nałęczowie inwestor, zwłaszcza w nowych branżach, ma szanse na duże zyski.       i zastanawiam się jak to jest : Relatywnie niskie ceny gruntu w Nałeczowie ??? tak uważa Cwiek , to dlaczego Gmina za 0,4 ha zapłaciła aż 450 tys zł ,????  Mam na niego głosować ??? W życiu !!!!!! Dlatego tak walczy o stołek bo się boi , że zostanie rozliczony i wszystkie jego szwindle wyjdą na jaw , Dzisiejszy wyrok Sąd potwierdza to ,że Pan Burmistrz gra nieczysto , i jest kłamcą .TO skandal na skalę całej Polski co dzieje się w Naszej Gminie , odpowiednie służby powinny się tym zająć .
Szok! 2 lata temu "ktos" kupil ta sama działke za 50 tys zł. Teraz gmina odkupiła ja za 450tyś zł... Jesli Ćwiek zostanie na nastepna kadencje to takie interesy beda sie mnożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka wsi - dobre sobie :):) :) Pewnie to pracownica urzędu , która boi się o stołek.
Uważaj, bo prędzej Ty stracisz stołek. Mnie to juz nie grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wszystkie wpisy  to żenada. Mam wrażenie, że komentarze pochlebne p. Mazierskiemu pisze jedna i ta sama osoba.Nie jestem mieszkanką Gminy Nałęczów, ale zawodowo jestem z Nią związana. Miałam przyjemność poznać Pana Burmistrza Ćwieka i uważam,że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. A jeżeli chodzi o miejscowość D...... to się dziwie,bo p. sołtys pisze projekty (sama) dla tej miejscowości i pozyskuje pieniądze z LGD :zielony pierścień" i nie ma z tym nic wspólnego p.Burmistrz (proszę nie rozpowszechniać bzdur i oszukiwać ludzi), Sama jestem radną w innym powiecie i gminie, ale proszę mi pokazać Gminę, Powiat, który nie jest zadłużony? Jeżeli się coś robi to normalne. A zadłużenie Nałęczowa wcale nie jest wysokie jak na samorząd. Tylko laicy mogą to podnosić i głosić zamęt a widzę, że p.Mazierski sam żeruje na niedoinformowaniu mieszkańców. Piszę obiektywnie bo powyższe komentarze są tendencyjne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma chodzenie do kościoła do bycia dobrym człowiekiem !!! Bardzo często po wyjściu z kościoła - pokazuje się swoje różki.
Ma i to o wiele więcej niż myślisz anonimowy Gościu. Bóg istnieje, kto się oddaje Jego prowadzeniu, temu  On pomaga. Obawiałbym się osoby nie uznającej Boga. Nie ukrywaj się, napisz kim jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejt za hejtem. Nic konstruktywnego tu nie padło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma chodzenie do kościoła do bycia dobrym człowiekiem !!! Bardzo często po wyjściu z kościoła - pokazuje się swoje różki.
Ma i to o wiele więcej niż myślisz anonimowy Gościu. Bóg istnieje, kto się oddaje Jego prowadzeniu, temu  On pomaga. Obawiałbym się osoby nie uznającej Boga. Nie ukrywaj się, napisz kim jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a może zastanówcie się nad tym co takiego pan ćwiek zrobił zadluzyl gminę na 8 mil to każdy jeden burmistrz by to samo w nałęczowie zrobił mając tyle pieniędzy najlepiej pozzamykać szkoły zwolnić ludzi zastanówcie się nad wyborem ja popieram mazierskiego tego już znam wiem co potrafi robić zasłużyć i owszem robić a teraz czas na zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a może zastanówcie się nad tym co takiego pan ćwiek zrobił zadluzyl gminę na 8 mil to każdy jeden burmistrz by to samo w nałęczowie zrobił mając tyle pieniędzy najlepiej pozzamykać szkoły zwolnić ludzi zastanówcie się nad wyborem ja popieram mazierskiego tego już znam wiem co potrafi robić zasłużyć i owszem robić a teraz czas na zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 W całości pewnie duszą i ciałem - a co na to mąż :)
Mąż zapewne popiera żonę. Razem z burmistrzem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i nie wierzę że tacy ludzie jak piszący tu żyją i funkcjonują na tym świecie. W co wy wszyscy wierzycie? W obietnice wyborcze jednego czy drugiego kandydata? Liczycie że zostaną spełnione? Naiwniacy. Jeszcze nie widziałęm takiego programu który zostałby zrealizowany choćby w 50%. Co do kandydatów - obaj nadają sie na to stanowisko jak garnitur do obory ale jako że wybrać trzeba to zauważcie prosty schemat - jeden już od 8 lat rządzi i pewnie co miał "zyskać" już zyskał, więc raczej dalej ciągnął nie będzie (albo chociaż mniej), nowy przyjdzie i co? Musi się "nacieszyć" władzą i potencjalnymi możliwościami więc raczej wiele dobrego nie zrobi. Podobnie wyglądał obecny burmistrz - pierwsza kadencja niewiele wniosła a druga co by mu nie zarzucić (wiem zaraz napiszecie że to nie jedgo zasługa) dla miasta coś zrobił (jak nikt dotąd) dla wsi również było kilka inwestycji więc pohamujcie wodzę fantazji i spokojnie dajcie ludziom wybrać. Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i nie wierzę że tacy ludzie jak piszący tu żyją i funkcjonują na tym świecie. W co wy wszyscy wierzycie? W obietnice wyborcze jednego czy drugiego kandydata? Liczycie że zostaną spełnione? Naiwniacy. Jeszcze nie widziałęm takiego programu który zostałby zrealizowany choćby w 50%. Co do kandydatów - obaj nadają sie na to stanowisko jak garnitur do obory ale jako że wybrać trzeba to zauważcie prosty schemat - jeden już od 8 lat rządzi i pewnie co miał "zyskać" już zyskał, więc raczej dalej ciągnął nie będzie (albo chociaż mniej), nowy przyjdzie i co? Musi się "nacieszyć" władzą i potencjalnymi możliwościami więc raczej wiele dobrego nie zrobi. Podobnie wyglądał obecny burmistrz - pierwsza kadencja niewiele wniosła a druga co by mu nie zarzucić (wiem zaraz napiszecie że to nie jedgo zasługa) dla miasta coś zrobił (jak nikt dotąd) dla wsi również było kilka inwestycji więc pohamujcie wodzę fantazji i spokojnie dajcie ludziom wybrać. Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem calkowicie za Mazierskim !!! To co zrobil Cwiek przekroczylo wszystkie granice, wstyd i hanba ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może obywatele Nałeczowa zastanowiliby się, dlaczego kandydat Mazierski,, który nie pochodzi z Nałęczowa i nie zaistniał mocno w żadnym ze środowisk Nałęczowa poza środowiskiem ludzi najuboższych, którym tak hojnie rozdawał żywność ofiarowaną przede wszystkim przez ludzi z Nałęczowa, mający tak świetne przygotowanie zawodowe, tak uparcie dąży do urzędu burmistrza Nałęczowa zamiast zająć się swoją karierą zawodową???? Kogo interesy tak naprawdę reprezentuje???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bzdury....takimi głupotami ludzie się zajmują....pierdoły i tyle...obrzucanie się błotem...prawda jest taka że nie ma realnie normalnego kandydata na burmistrza...i po co te szopki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wszystkie wpisy  to żenada. Mam wrażenie, że komentarze pochlebne p. Mazierskiemu pisze jedna i ta sama osoba.Nie jestem mieszkanką Gminy Nałęczów, ale zawodowo jestem z Nią związana. Miałam przyjemność poznać Pana Burmistrza Ćwieka i uważam,że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. A jeżeli chodzi o miejscowość D...... to się dziwie,bo p. sołtys pisze projekty (sama) dla tej miejscowości i pozyskuje pieniądze z LGD :zielony pierścień" i nie ma z tym nic wspólnego p.Burmistrz (proszę nie rozpowszechniać bzdur i oszukiwać ludzi), Sama jestem radną w innym powiecie i gminie, ale proszę mi pokazać Gminę, Powiat, który nie jest zadłużony? Jeżeli się coś robi to normalne. A zadłużenie Nałęczowa wcale nie jest wysokie jak na samorząd. Tylko laicy mogą to podnosić i głosić zamęt a widzę, że p.Mazierski sam żeruje na niedoinformowaniu mieszkańców. Piszę obiektywnie bo powyższe komentarze są tendencyjne. 
Mieszkanką to może nie , ale ze szczegółowych informacji wnioskuję , że pracownicą Urzędu . Dlatego nie dziwię się takiego osądu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mazierskiego nic dobrego dla gminy nie bedzie to oszust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cwiek to moze z naleczowa pochodzi? Nie pamietacie gazetki w ktorwj byla naposana o nim cala prawda. Juz sie chyba wystarczajaco nachapal. Rodzina obsadzona to rodzina glosuje. Brak slow na temat jego sposobu na wygrana za wszelka cene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mazierski jest przynajmniej merytorycznie przygotowany i to udowodnił a do dotychczasowej działalności Pana Ćwieka mam duże zastrzeżenia i dlatego głosuję na nowe czyli Pana Mazierskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego Burmistrz nie skupi się na swoich osiągnięciach zamiast szkalować Mazierskiego. 8 lat temu poprzedni Burmistrz próbował dyskutować podczas debaty z Ćwiekiem przedstawiając merytoryczne argumenty przeciw jego populizmowi. Robił to jednak z klasą mimo ataków z sali. Myślę że Ćwiekowi tak naprawdę jest na rękę to że Mazierski nie chce debaty bo nie potrafi znieść krytyki nawet w małym gronie i traci panowanie nas sobą. Co byłoby przy pełnej sali w kinie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiek się pogrążył. Miałam na niego głosować ponieważ żaden z kandydatów nie przekonywał mnie w 100% ale w tej sytuacji nie ma na to szans żeby burmistrzem została taka fałszywa persona. Głosuję na Mazierskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...